Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania

by - 16:22

Dziewczyny! Dzisiaj przychodzę do Was z nietypową notką. Zaburzenia odżywiania to poważny problem, który może prowadzić do wyniszczenia organizmu. Jest to niestety również problem, który dotyczy coraz większej liczby osób w każdym wieku. Ważnym jest, aby pomóc osobom dotkniętym tą chorobą. Nie bądźmy w tej sprawie obojętni.
Ogólnopolskie Centrum Zaburzeń Odżywiania prowadzi wiele różnych form wsparcia dla osób
chorujących na zaburzenia odżywiania oraz ich bliskich: ośrodek leczenia, grupy terapeutyczne, pomoc email, telefon zaufania oraz działania edukacyjno-informacyjne.
Posiadają stronę internetową, na której znajduje się dużo informacji, oraz z której można uzyskać bezpośredni kontakt ze specjalistami.
Z tego da się wyjść, rozwiązania istnieją.
Mam nadzieję, że ktoś trafi na tą stronę akurat z mojego bloga i w porę się ocknie. Ja niestety miałam styczność z osobą chorą, jak i sama swego czasu chciałam wglądać jak "wieszak". Skutki były straszne. Włosy leciały garściami, paznokcie były w opłakanym stanie. Twarz wyglądała jak twarz zombie... naprawdę... Trzeba wiedzieć, kiedy przestać. Nie trzeba być kościstym, żeby wyglądać dobrze. Zdrowy, szczupły, wygląd z lekko zarysowanymi mięśniami jest idealny. 

You May Also Like

4 komentarze

 1. też dostałaś propozycję współpracy? :)

  ja miałam anemię. i też mam zamiar w najbliższym czasie zamieścić post informacyjny dotyczący tej organizacji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak i bez wahania ją przyjęłam, bo wczasach gimnazjum miałam niezdrową obsesję na punkcie swojej wagi i doskonale wiem przez co przechodzą takie osoby. Jeśli przez to będę w stanie przyczynić się do "uratowania" chociaż jednej osoby, będę bardzo szczęśliwa :)

   Usuń
 2. I jak udało Ci się wyjść?

  ... ja chyba mam bardzo oporny szczep...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieniło się całe moje życie. Wyprowadziłam się do innego miasta, zniknęły problemy i pojawili się wokół mnie nowi, kochający mnie ludzie, dla których jestem piękna taka, jaka jestem :) Obawiam się, że gdyby w moim życiu nie nastąpił taki punkt zwrotny, nie przestałabym dążyć do ideału, jakim był szkielet.

   Usuń

Dziękuję za komentarz :)