Lakiery za 1,99 zł

by - 22:46

Dzisiaj pokażę Wam dwa lakiery do paznokci, które kupiłam w Carrefourze za 1,99 zł :) Są to produkty firmy Delia No.1. Wpadłam na nie zupełnie przypadkiem. Gama kolorystyczna jest niestety bardzo uboga, ale wybrałam dla siebie coś najładniejszego.
Kolory są lekko przekłamane, ale przez ochłodzenie barw w programie są bardzo bliskie wyglądu w świetle dziennym. Niestety nie mam kiedy robić zdjęcia w dzień. Postaram się jednak znaleźć na to czas :)


Jaśniejszy kolor w rzeczywistości jest marchewkowo-różowy :) Teraz do rzeczy - okazuje się, że lakier za tak niską cenę nie jest wcale gorszy. Powiedziałabym, że jest standardowy.
Trwałość wynosi 2, maksimum 3 dni. Po dwóch warstwach kolor dokładnie pokrywa cały paznokieć. Nie powstają zacieki ani bąbelki powietrza. Jest intensywny. Ze zmywaniem nie ma żadnego problemu. Nie rozmazuje się po całym palcu. 
Ogólnie lakiery są bardzo przyjemne, a ich jedynym minusem jest bardzo mała kolorystyka. Taki lakier za taką cenę na pewno się opłaca :)


A tutaj przedstawię Wam granatowy, "matowy" lakier od Wibo. Kupiłam go dopiero wczoraj, więc nie powiem nic o trwałości. Dwie warstwy pokrywają cały paznokieć. Bardzo łatwo o zacieki i nierówności. Podczas zmywania rozmazuje się po całym paznokciu i ciężko jest go zmyć. Dodatkowo odbarwia paznokieć na niebiesko, co przy wyżej wymienionych, tanich lakierach nie występuje. Największym minusem jest jednak to, że efekt matu jest naprawdę bardzo skąpy. Lakier ten ma zwyczajny połysk. Żałuję, że go kupiłam. Zdecydowanie nie polecam. Miałyście styczność z przedstawionymi tanimi lakierami, lub innymi w tak niskiej cenie? Jak się sprawdziły?

You May Also Like

2 komentarze

  1. świetne! tanie lakierki można dorwać w wielu sklepach :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. jak widać tanie nie zawsze oznacza kiepskie:)
    To lubię:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)