Majowa aktualizacja włosowa

by - 12:57

Ostatnia aktualizacja miała miejsce 22 kwietnia, czas więc zobaczyć co działo się z moimi włosami przez ostatni miesiąc. Przyznam szczerze, że bardzo się rozleniwiłam i używałam tylko szamponu i odżywki. Zwyczajnie nie chciało mi się nakładać olejów i masek. Zdecydowanie muszę to nadrobić, chociaż uważam, że obecny minimalistyczny zestaw jak najbardziej służy moim włosom. Szampon Planeta Organica i odżywka z Receptur Babuszki Agafii sprawdzają się świetnie, niedługo poświęcę im osobne posty.
Rozleniwiłam się na tyle, że nie tylko sprowadziłam pielęgnację do minimum, ale też odstawiłam wszelkie urządzenia i produkty do stylizacji włosów. Po umyciu czeszę je w warkocz i pozwalam swobodnie wyschnąć. Dzięki temu widzę, że moje włosy są zupełnie inne - gładkie, lśniące, nie elektryzują się. Denerwują mnie te resztki odrostu na końcach, bo w tych miejscach włosy są widocznie przesuszone i zniszczone. Korci mnie, żeby w końcu to ściąć, ale szkoda mi zapuszczonych centymetrów. Pewnie się poddam, bo wizja całkowicie naturalnych i zdrowych włosów jest naprawdę przyjemna :)
Miała być szybka aktualizacja, a wyszła niezła pogadanka, więc już zmykam :)


You May Also Like

14 komentarze

 1. Bardzo fajnie wyglądają. A te pozostałości odrostów na końcach wcale nie rzucają się bardzo w oczy więc nie ma się czym przejmować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Mnie to bardzo razi, ale dobrze wiedzieć, że nie jest to aż tak widoczne :)

   Usuń
 2. Jesteś przykładem na to, że krótkie włosy też są cudowne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wyglądają na bardzo zdrowe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne włosy od razu widać, że bardzo o nie dbasz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczne włoski.
  bardzo ładna długość ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Oj do mojej wymarzonej długości jeszcze daleko :(

   Usuń
 6. Chyba czas obciąć swoje, bardzo ładnie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Na tym zdjęciu Twoje włosy bardzo przypominają mi moje, nawet mamy podobną długość :) Widzę, że też masz pełno babyhair. Powodzenia w zapuszczaniu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)