Tydzień w zdjęciach

by - 12:59


1. Pierogi z kapustą i grzybami i ruskie. Roboty było bardzo dużo, ale wyszły przepyszne! 2. The Sims 4. Jestem Simomaniaczką i uważam, że wszystkie części są świetne, a najnowsza jest wyjątkowa. 3. Taaaki tam prosty outfit na coraz chłodniejsze dni.


4. Ostatnio koczek na wypełniaczu był moją ulubioną fryzurą, jednak nie noszę jej często bo "bolą" mnie po nim włosy. Tak czy inaczej, myślę, że wygląda super. 5. Taaaki duży kot jestem, całą połowę łóżka zajmuję i jeszcze stópkami wchodzę na drugą! 6. Nasz kot ma swojego misia którego zawsze depcze a potem na nim śpi :D Kocia logika.


7. Pyszne ciastka, które sama zrobiłam i sama jadłam (niby były pyszne... jasne!) 8. Kolejna jesienna stylówka, moja ulubiona, chodzę tak chyba cały czas! (ale robię pranie haha :D) 9. Kawa z bananem, mlekiem i bitą śmietaną. Pierwszy raz próbowałam takiego połączenia, nie było złe.


10. We wrześniu upłynęło nam razem dwa i pół roku. Ciągle jesteśmy w sobie zakochani po uszy! Najważniejsze to połączyć przyjaźń i miłość :) 11. Ognisko i pyszne kiełbaski. Moglibyśmy jeść tak cały czas. Tutaj trzy pieczenie na jednym ogniu (kiju) :D 12. Idealny poranek to kawa z bitą śmietaną i chwila na sprawdzenie co się dzieje w świecie.

You May Also Like

7 komentarze

Dziękuję za komentarz :)