Pharmaceris, żel kojący zaczerwienienia

by - 12:00


Hej :) Dziś przyszła pora na recenzję żelu do mycia twarzy z firmy Pharmaceris. Jest to produkt kojący zaczerwienienia. Podobnie jak płynu micelarnego z Biodermy, używam go od dwóch miesięcy. Myślę, że był to wystarczający czas, na zapoznanie się z nim.

Żel ten jest przeznaczony do codziennego oczyszczania cery z rozszerzonymi naczynkami, zaczerwienieniami i rumieniem. Jest on tak delikatny, że można myć nim również oczy. Kupiłam go, ponieważ szukałam delikatnego żelu na co dzień i czegoś, co zmniejszy zaczerwienienia na moich policzkach. Tu mam dwa w jednym.

Opakowanie jest bardzo praktyczne. Lubię, kiedy produkt ma pompkę, ponieważ zawsze myję twarz pod prysznicem. Jest to duże ułatwienie. Poza tym, nigdy nie wydobędę przypadkiem za dużo żelu, więc mam pewność, że go nie zmarnuję.

Jest bardzo wydajny. Po dwóch miesiącach zużyłam trochę ponad 1/3 buteleczki. Wiem, że starczy mi jeszcze na min. 2,5 miesiąca.

Zapach jest przyjemny, delikatny i nienachalny. Konsystencja jest żelowa, ale lekko wodnista.

Po pierwszych dwóch użyciach moja skóra była bardzo ściągnięta. Nie spodobało mi się to, ale mimo to nie przestałam go używać. Na szczęście skończyło się tylko na tych dwóch razach. Problem nie pojawił się więcej a po każdym myciu czułam już tylko delikatne oczyszczenie i nawilżenie.

Przejdźmy teraz do najważniejszej części. Czy żel Pharmaceris zmniejszył zaczerwienienia na moich policzkach? Tak! Po umyciu twarzy skóra ma jednolity, ładny kolor i jest bardzo gładka.

Uwielbiam go z to, że w 100% spełnił moje oczekiwania. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Oczyszcza ją bardzo dokładnie, ale jest przy tym delikatny. Pozostawia wrażenie ukojenia i odpowiedniego nawilżenia. Jest to najlepszy żel do mycia twarzy, jaki kiedykolwiek używałam. 

You May Also Like

3 komentarze

Dziękuję za komentarz :)