Manicure Express, co sądzę i czy polecam?

by - 12:00


Jakiś czas temu w centrum handlowym w moim mieście pojawiła się wysepka o nazwie "Manicure Express". Zainteresowałam się tym zjawiskiem i zagłębiłam w temat :) Stoiska te są autoryzowanymi salonami OPI i używa się tam tylko ich firmowych produktów.
Cała koncepcja polega na tym, że nie musisz umawiać się do kosmetyczki kilka dni wcześniej. Wystarczy że podejdziesz do wysepki, usiądziesz, powiesz co chcesz zrobić z pazurkami i zostaniesz obsłużona. Panowie również mogą zrobić sobie męski manicure.

Nie jest to post sponsorowany, ani nie dostaniecie na koniec zniżki na zabieg. Chcę po prostu opisać moje doświadczenie związane z tym salonikiem.

Zacznę może od tego, że na wysepce zawsze jest 5 (lub 6, nie pamiętam) manicurzystek. Moim zdaniem to sporo i prawie zawsze możemy trafić na wolne siedzenie i rozpocząć manicure bez umawiania się. Panie, które tam obsługują są bardzo miłe, sympatyczne i przyjemnie się z nimi rozmawia. Chętnie dzielą się informacjami i służą poradą :)
Ceny nie są specjalnie wysokie. Są raczej standardowe. Możecie zobaczyć jest TU, wybierzcie najbliższe miasto i sprawdźcie.

Jeśli chodzi o samo wykonanie, ja miałam robiony manicure + lakierowanie. Pani ładnie wycięła mi skórki, wypiłowała i pomalowała paznokcie. Wszystko zostało zrobione równo i precyzyjnie. Na koniec otrzymałam krótki masaż dłoni pięknie pachnącym kremem.
Jestem bardzo zadowolona, bo sama maluje sobie paznokcie krzywo i zaraz je zmywam, bo nie mogę na nie patrzeć.
Co z trwałością? Na moich paznokciach lakier trzyma się już 7 dni bez żadnych odprysków i póki co nie zapowiada się, żeby coś miało się popsuć. Widać jedynie, że paznokcie urosły i zrobił się mały odstęp między skórą a początkiem lakieru. Zmyję je pewnie tylko z tego powodu, bo przestaje to ładnie wyglądać i bo zaczęły mi się już nudzić :)

Sama nie umiem pielęgnować i malować swoich pazurków i na pewno będę chodzić do tego saloniku regularnie. 15 zł raz na ok. 2 tygodnie to niedużo, a ładnie pomalowane paznokcie wyglądają schludnie i od razu czuję się lepiej :)
Dla mnie Manicure Express to świetna opcja, ponieważ nie lubię umawiać się i czekać na wizytę.

Korzystałyście już w tej usługi? Co o tym sądzicie? Ja zdecydowanie ją polecam.

You May Also Like

5 komentarze

 1. widziałam takie stoiska i uważam,że świetnie się sprawdzają:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla kogoś, kto nie ma czasu na mani w domu albo nie ma do tego drygu, to faktycznie dobra opcja. Widziałam taki punkt wczoraj, ale po przeanalizowaniu cen doszłam do wniosku, że się nie opłaca - za cenę 2-3 malowań mam butelkę lakieru OPI, a przecież pomalować mogę sobie sama. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna sprawa z takimi stoiskami :) Szkoda, że nie mam czegoś takiego w pobliżu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie i tanio:) Na malowanie bez sensu umawiać się gdzieś nie po drodze skoro można wstąpić podczas zakupów:) Współczuję tylko troszkę paniom manikiurzystkom - mega monotonna robota, ale bywają i nudniejsze:P

  OdpowiedzUsuń
 5. czy dobrze widzę że to galeria biała :) ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)