wtorek, 29 stycznia 2013

MASKA PANTENE PRO-V

Witam:) Dzisiaj pokażę Wam maskę, której używam i którą polecam. Jest to 2 minutowa Maska Głęboko Regenerująca firmy Pantene Pro-V do włosów normalnych. Moje włosy normalne nie są, ale  mimo tego sprawdza się na nich bardzo dobrze.
Stosuję ją różnie. Raz, dwa razy w tygodniu. Czasem na dwie minuty, które zaleca producent a czasem na 10 minut z ręcznikiem. Nie zauważyłam różnicy między czasem trzymania jej na włosach. Może minimalnie są bardziej odżywione, kiedy zostawię ją dłużej. 
Tak czy inaczej efekt bardzo mnie zadowala. Gładkie, miękkie i lśniące włosy. Do tego piękny zapach. Nie wywołała też u mnie żadnych zmian skórnych. 
Używam jej od ponad dwóch miesięcy. Jest bardzo wydajna (mam włosy trochę za ramiona + używam jej 2 razy w tygodniu). Dla mnie opakowanie jest wygodne. Mogę nabrać dokładnie taką ilość kosmetyku, jaką chcę. Cena może niestety niektórych odstraszyć, ponieważ waha się w granicach 18zł. 
Gdybym miała do niego wrócić, możliwe,że bym to zrobiła, jednak będę szukać teraz maski do zniszczonych włosów, ponieważ na dłuższą metę ten kosmetyk wcale ich nie regeneruje.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)